Uspješan nastup karataša 'Mladost' Vitez na četvrtoj Kantonalnoj karate ligi u Gornjem Vakufu

U nedjelju, 04.11.2018. godine u tehničkoj organizaciji karate kluba „Sloga“ u Gornjem Vakufu-Uskoplju, održano je četvrto po redu kolo kantonalne karate lige SBK/KSB za 2018 godinu.

Na takmičenju je učestvovalo 315 takmičara iz 18 klubova. Karate klub „Mladost“ Vitez je nastupio sa 20 takmičara koji su osvojili 21 medalju i to : 8 zlatnih, 9 srebrnih i 4 bronzane medalje.

Zlatne medalje su osvojili Mehić Enis u katama, u borbama Đidić Ismail, Belmin Spahić, MahiraDajić, Majra Trako i Enis Mehić u pionirskim kategorijam, dok je ukadetskoj kategoriji u borbama prvo mjesto osvojila Sara Haskić, a u juniorskoj Munib Dedović.

Šef stručnog štaba, Aldin Adilović izrazio je zadovoljstvo postignutim rezultatima, te naglasio kako je ovo bio izuzetno uspješan nastavak sezone kao i odlična organizacija Kantonalne lige.