Roma je savladala Frosinone na pogon Edina Džeke. U sinoć odigranoj utakmici koja je imala doslovno SVE, Džeko je ponio epitet najboljeg na terenu. Edin je igrao, asistirao, prekidao akcije, svađao se i na kraju pogodio u 95. minuti za pobjedu Rome.

Počelo je loše za Romu, jer već u 5. minuti Frosinone dolazi u vodstvo od 1-0. Strijelac je bio Ciano. Roma potom djeluje nervozno, ali posljednjih 15-ak minuta prvog poluvremena uspijeli su da preokrenu. Prvo pogađa naš Edin, a potom i Pellegrini. Kod drugog gola Džeko je prekinuo akciju i "povukao" akciju prema naprijed.

U drugom poluvremenu uspavanka, ali u 80. minuti Frosinone izjednačuje golom Pinamontija.  Roma pokušava pogoditi za 3:2, a na kraju uspijevaju zahvaljujući Džeki koji se u 95. minuti snašao i pogodio-međunožjem.