Požar u centru Travnika/Brzom intervencijom vatrogasaca izbjegnuta veća materijalna šteta
Jutros u 06:45 sati dežurni dispečer Teritorijalne vatrogasne jedinice Travnik dobio je dojavu da izlazi dim ispod krova ćevabdžinice „Tenić“ koja se nalazi na Žitarnici u centru grada Travnika.
Na lice mjesta odmah je izašla dežurna desetina sa jurišnim vozilom a nakon toga i desetina iz pripravnosti sa navalnim vozilom. Pravovremenom dojavom i brzom intervencijom pripadnika Teritorijalne vatrogasne jedinice Travnik požar je stavljen pod kontolu, a nedugo zatim i potpuno ugašen.
.jpg)
Brzom i uspješnom intervencijom izbjegnuta je velika materijalna šteta na objektima u centru Travnika..
Iz Teritorijalne vatrogasne jedinice Travnik upućen je apel vlasnicima ćevabdžinica da redovno čiste dimovode od roštilja jer su zbog velikih naslaga masnoća česti uzročnici požara.
.jpg)
.jpg)

Novum.ba

















